Naši profesionální fotografové každoročně fotí školy a školky.

Jako bonus poskytujeme školkám jmenovky všech dětí pro označení skříněk apod. Vyrábíme také razítka dětí, se kterými je možné označovat sešity, ale i oblečení apod.


Focení škol a školek

Fotíme pravidelné zimní a jarní focení ve školách, focení na třídní tabla atd. Naši profesionální fotografové s vámi dohodnou preferovanou variantu fotografií a fotodárků a datum focení. V určený den přijede náš fotograf do školy/školky s potřebným vybavení a nafotí portréty všech dětí. vyfotit také tématické snímky, např. žáky v prvňácké lavici, skupinové fotografie na letních táborech atd. Zhotovujeme vždy také průkazové fotografie žáků, vánoční přání a kalendáře s portrétem dítěte, hromadné fotografie, hrnečky s potiskem fotografií dítěte a jiné fotodárky. Zhotovené sady fotografií a fotodárků přivezeme do školy do 14-ti dnů od focení.

Máme také zkušenosti s foto dokumentací hromadných akcí, sportovních turnajů apod. Zajišťujeme nejen focení, ale také prodej fotografií a suvenýrů potištěných fotografiemi z akce a to nejen na místě v průběhu akce, ale také později prostřednictvím internetu viz. Eastern Prague Cup. Fotodokumentace je skvělým nástrojem pro zvýšení prestiže každé akce. Fotíme také kulturní a firemní akce, promoce

Fotografie z akcí můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače. Z fotografií zhotovujeme plakáty, oznámení, vizitky, potisk triček atd.